עוד במרכז השלושה מרכז שירות השלושה

אודות

מוסך השלושה ניסאן רנו  – מהפכת שירות מושלמת


עבור רבים, ביקור במוסך מהווה עניין טראומתי למדיי. אתם חוששים מחוסר הידע שלכם, מאמינות האנשים שמולכם, מאיכות הרכיבים בהם הם משתמשים. הגיע הזמן לעשות לזה סוף.

מוסך השלושה ניסאן רנו גאה להציג את מהפכת השירות המלווה אותנו מול כל לקוח. עם דגש על שקיפות מלאה, אמינות בכל פרט ופרט, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ואיכות חלפים הגבוהה ביותר שיש.
המטרה שלנו אחת היא – להפוך את הביקור הבא שלכם במוסך שלנו לחוויה נעימה, רגועה ומלאת חיוכים. לשם כך גייסנו את מיטב האנשים בשוק. הכל כדי להבטיח שתצאו מכאן מרוצים.

אז במה מוסך השלושה ניסאן רנו  עדיף על שאר המתחרים?

 


בראש ובראשונה, בשילוב בין איכות, מקצועיות ומחיר. נהוג לחשוב שבישראל ניתן לתקן מכוניות או באיכות אך ביוקר, או בזול, אך עם חלפים משומשים, משופצים או לא מקוריים. ייצור ורכישת חלפים בכמויות גבוהות במיוחד מקנה לנו צמצום בהוצאות, שמשמעותו – מחירים נוחים עבורכם, תוך ידיעה שמדובר בחלקי חילוף מקוריים וחדשים בלבד.

על חלקי החילוף תזכו לאחריות מלאה של שנה, ללא הגבלת קילומטרים. מוסכים שונים מציעים אחריות לתקופת זמן או להגבלת ק"מ, הנמוך מבין השניים. בפועל, ההגבלה גורמת לאחריות להיות קצרה יותר אצל מרבית הנהגים.

שנית, בניגוד למרבית המוסכים בארץ, אצלנו "מותר" לרכב שלכם להתקלקל גם אחרי 5 בערב. שירות הלקוחות שלנו פועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. כן, אתם שומעים נכון. תמיד יש מי שיענה לכם. תאונה, תקלה. טלפון קטן ואתם יכולים להיות רגועים. בכל יום, בכל שעה.

מוסך השלושה ניסאן רנו גם מספק רכב חלופי באופן מיידי בכל מקרה שתזדקקו לכך. זה כולל גם מקרים בהם אינכם זכאים לרכב חלופי על פי ההסכם שלכם עם חברת הביטוח.

אז בפעם הבאה שהרכב שלכם זקוק לטיפול או תיקון, אין שאלה. מוסך השלושה ניסאן רנו – אמינות, שירות, מצוינות.

מרכז שרות השלושה ת"א הינו מוסך מורשה מטעם היבואן ניסאן רנו בישראל.
מבנה המוסך הינו מבנה חדש המכיל את המחלקות:
מכונאות, חשמל ומיזוג אוויר , דיאגונסטיקה , פחחות וצבע , מחסן חלפי מקורי.
צוות מרכז השרות הינו צוות ותיק ומיומן עם 30 שנות ניסיון ותק ובעלי תעודות הסמכה מטעם משרד התחבורה במכונאות, חשמל, מיזוג אויר, דיאגנוסטיקה פחחות וצבע.